• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші надбання

/Files/images/z606c448da8acc.gif

/Files/images/IMG_1824.JPG

Методичні рекомендації щодо організації LEGO-конструювання в закладі дошкільної освіти схвалено науково-методичною радою КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" та представлено на обласній виставці "Освіта Київщини.
Автори: Загородня О.В., вихователь; Ярова О.М., вихователь-методист.

/Files/images/мнемотехніка.jpg

Конспект інтегрованого заняття вихователя-методиста Ярової О.М. та вихователя Загородньої О.В. ввійшли до книги «Мнемотехніка для дошкільнят» - (видавнича група «Шкільний світ», 2019 р.)

/Files/images/IMG_0194.JPG

Творчі здобутки завідувача Осадчої С.В. висвітлено на шпальтах фахових видань видавництва «Шкільний світ» в книзі «Засідання педради в ДНЗ» (2017 р.)

/Files/images/20180821_163444.jpg

Методичні доробки вихователя-методиста закладу Ярової О.М. ввійшли до книги «Сценарії свят у ДНЗ» - розвага з ОБЖД для дітей старшого дошкільного віку «Автоабетка» (видавнича група «Шкільний світ», 2017 р.)

/Files/images/20180821_163435.jpg

Матеріали вихователя Загородньої О.В. та вихователя-методиста Ярової О.М. ввійшли до посібника "Гендерне виховання" - конспект інтегрованого заняття "Подорож до Попелюшки на бал" (видавнича група "Шкільний світ", 2018 р.)

/Files/images/20180821_163309.jpg

Вихователь-методист Ярова О.М. стала учасником Міжнародного проекту «Освіта ХХІ століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства», пройшла навчання за практичним курсом «Основи мнемотехніки» та отримала сертифікат інструктора.

/Files/images/20180821_163233.jpg

Вихователь-методист Ярова О.М. пройшла навчання на семінарі-практикумі «Розвиток дошкільнят за книжкою «Світ у картинах художників», який проводила доктор педагогічних наук Шелестова Л.В. та отримала сертифікат.

/Files/images/SAM_1242.JPG

Здобутком педагогічного колективу є розробка методичних рекомендацій з проблеми "Організація статевого виховання в дошкільному навчальному закладі", які схвалено науково-методичною радою КОІПОПК та занесено до Анотованого каталогу XІV обласної виставки "Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні та педагогічні ідеї та технології". Методичні рекомендації були представлені на педагогічному форумі "Сучасна освіта Білої Церкви. Європейські орієнтири" 2011 рік.

/Files/images/SAM_1244.JPG

Популяризація творчих надбань педагогічного колективу здійснюється через публікації педагогічних працівників у всеукраїнських фахових виданнях.

/Files/images/SAM_3332.JPG

/Files/images/SAM_4367.JPG

На сайті КОІПОПК "Мій найкращий урок" розміщені авторські розробки занять та розваг для дітей дошкільного віку, які є кращими творчими доробками педагогів.

/Files/images/Фото0034.jpg

Узагальнено перспективний педагогічний досвід вихователя-методиста Сови Л.Л. з проблеми: "Реалізація особистісно зорієнтованої моделі дошкільної освіти шляхом орієнтації на особистість дитини як на представника певної статі".

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України у рамках підготовки до відзначення 27 вересня 2012 року Всеукраїнського Дня дошкілля, з метою підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об'єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України проведено Всеукраїнський конкурс "Кращий вихователь дошкільного навчального закладу - 2012 року".

Вихователь ДНЗ № 20 "Берізка" Романюк Оксана Валеріївна стала переможцем міського конкурсу "Вихователь року" та лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Кращий вихователь дошкільного навчального закладу - 2012".

/Files/images/SAM_1460.JPG

/Files/images/SAM_3331.JPG

Методичні рекомендації з проблеми "Реалізація принципу диференційованого підходу до дітей як представників певної статі в організації освітньо-виховного процесу" схвалені науково-методичною радою науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (протокол № 2 від 02.03.2013 р.) Методичні рекомендації внесено до анотованого каталогу матеріалів міської педагогічної виставки "Сучасна освіта Білої Церкви - 2014 р."

Уже багато років педагоги закладу впроваджують в освітній процес методику розвивального читання Л.Шелестової. Своїми надбаннями з даної проблеми: цікавими заняттями, авторськими дидактичними іграми, консультаціями для батьків педагоги діляться на сторінках книг "Розвивальне читання для дошкільнят: конспекти занять, дидактичні ігри", Розвивальне читання для дошкільнят: планування роботи, рекомендації (за методикою Людмили Шелестової)"/за заг. ред. Л.В.Шелестової. - Київ: Фенікс, 2015.

/Files/images/SAM_4368.JPG

/Files/images/DSC09289.JPG

Конспекти занять педагогів закладу ввійшли до книги Розвивальне читання для дошкільнят: конспекти занять за посібником Л.В.Шелестової "Вчимося читати" (ч.2). Шостий рік життя / за заг. ред. Л.В.Шелестової. - Київ : Фенікс, 2016.

/Files/images/DSC09288.JPG

Узагальнено досвід вихователя старшої логопедичної групи Загородньої О.В. з проблеми "Використання спадщини В.О.Сухомлинського для формування мовленнєвої компетенції дітей старшого дошкільного віку" 2016 р.

/Files/images/DSC09619.JPG

Матеріали з досвіду методичної роботи завідувача Осадчої С.В. та вихователя-методиста Сови Л.Л. (методичні рекомендації, довідки, активні форми роботи з педагогами, матеріали атестації педагогічних працівників) ввійшли до збірника "Методична робота в ДНЗ" 2016 р.

/Files/images/DSC09382.JPG

До посібника "Планування в ДНЗ . Ранній вік" ввійшло планування навчально-виховної роботи в групі раннього віку (3-й рік життя), розроблене вихователем закладу Яцурою Н.І., матеріали семінару-практикуму для вихователів груп раннього віку з проблеми "Інтегрований підхід до пізнавального розвитку дітей раннього віку" розроблений Осадчою С.В. - завідувачем та Совою Л.Л. вихователем-методистом.

Кiлькiсть переглядiв: 729

Коментарi